Personal

Veronika Lyckow

Verksamhetschef

Tel: 08-54 54 72 01 veronika@rgaktivrehab.se

Stefan Wegeborn

Ekonomiansvarig

Tel: 08-54 54 72 03 stefan@rgaktivrehab.se

Jenny Lekander

Administratör

Tel: 08-54 54 72 00 jenny@rgaktivrehab.se

Ann-Louise Carlsson

Uppsök- och kurskoordinator

Tel: 08-54 54 72 05
ann-louise@rgaktivrehab.se

Julia Andersson

Barn & Ungdomskoordinator

Tel: 08-54 54 72 12
julia@rgaktivrehab.se

John Högberg

Utbildning och kurser

Tel: 08-54 54 72 07
john@rgaktivrehab.se

Susanne Nielsen

Marknadskoordinator

Tel: 08-54 54 72 04 susanne@rgaktivrehab.se

Elin Goude Öhgren

Koordinator Internationella verksamheten

Tel: 08-54 54 72 00 international@rgaktivrehab.se

Peter Anderson Pope

Journalist

Tel: 08-54 54 72 00
peter@rgaktivrehab.se

Tomas Engblom

Fotograf och bildredaktör

Tel: 08-54 54 72 00 tomas@rgaktivrehab.se

Yvonne Svensson

Journalist och illustratör

Tel: 08-54 54 72 00 yvonne@rgaktivrehab.se

Anette Bohm

Journalist

Tel: 08-54 54 72 00
anette@rgaktivrehab.se

Per Byquist

Instruktör

Tel: 08-699 66 52
per@rgaktivrehab.se

Maria Hermelin

Instruktör & fysioterapeut

Tel: 08-699 66 52
maria@rgaktivrehab.se

Pierre Samuelsson

Instruktör

Tel: 08-699 66 52
pierre@rgaktivrehab.se

Mats-Erik Bjerkefors

Instruktör & ansvarig för friluftsverksamheten

Tel: 08-699 66 52
masse@rgaktivrehab.se

Ulla Löfqvist

Instruktör

Tel: 08-699 66 52
ulla@rgaktivrehab.se

Karin Wallin

Instruktör

Tel: 08-699 66 52
karin@rgaktivrehab.se